Aromaterapija

Aromaterapija – tai praeities išmintis ir šiandienos atradimas. Kompanija „Young Living“ pristato virš  600 produktų eterinių pagrindu, tarp jų 270 vieno augalo eterinių aliejų ir jų kompozicijų. „Young Living“ yra didžiausia eterinių aliejų gamintoja pasaulyje. 

Aromaterapijos verslo plėtojimo epicentre – pats produktas ir su juo susijusios patirtys. Išskirtine produktų savybe galima laikyti jų veikimą be šalutinių poveikių, kurį patvirtina  5000 metų naudojimo istorija įvairiose kultūrose. Eteriniai aliejai – tai saugus ir natūralus produktas, kilęs iš gamtos.

Gamta sujungia žmones – tai aromaterapijos giluminis dėsnis, kuriuo žmonės pasikliauja, kuris keičia jų gyvenimus į gerą.

„Young Living“ yra vienintelė kompanija, kuri užtikrina visa kokybės procesą nuo sėklos iki kamštelio – „Seed to Seal“ tai aukščiausios kokybės garantija.

Dar daugiau temų  www.4grow.lt

Video Seed to Seal:

Eterinio aliejaus kokybė yra geriausia, jei jame yra išsaugota net augalo siela.
D. Gary Young

„Young Living“ yra vienintelė kompanija, kurios eterinius aliejus ( Plus linija) galima vartoti į vidų, kaip maisto papildą, nes jie patvirtinti FDA (JAV Maisto ir Vaistų Administracija).

Nuo ko pradėti? Rekomenduoju pažintį su aromaterapija nuo pradžiamokslio „Premium Starter Kit“

Aromaterapja augintiniams:

Norite sužinoti daugiau?

Norite gauti prisijungimo kodą į programą Step4Aromalife ?
Norite gauti nemokamą asmeninę konsultaciją?

© 2021 Jolanta Urbanavičienė

Scroll to Top