Verslo galimybės

Ieškote verslo idėjos, norite pradėti verslą be investicijų? Norite pokyčio? Galvojate apie nuosavą verslą? Norite daugiau laiko skirti sau ir savo mylimiems žmonėms? Norite vystyti veiklą įvairiose pasaulio šalyse ir dirbti iš bet kurios pasaulio šalies?

Jums suteikiamas paruoštas veiklos modelis – idėja, gamyba, mokslinis pagrindimas, logistika,  klientų aptarnavimo tarnyba lietuvių kalba, virtualus biuras,  rinkodarinė medžiaga. Prisijungę prie Young Living projekto galite vystyti veiklą daugiau nei 100 pasaulio šalių.

Tam, kad gėlintumėte savo žinias ir augtumėte tiek profesinėje, tiek asmeninėse srityse, jus galėsite dalyvauti kasmetiniuose „Pokyčio Forumose“, „Aroma Klubuose“, grupėse socialiniuose tinkluose. Taip pat gausite mano asmenines konsultacijas ir asmeninę coaching‘o programą.

Jei ieškote verslo idėjos, norite pradėti verslą nuo nulio be investicijų – šis projektas būtent Jums. Keletas įrankių, kurie padės Jums suprasti nuo ko pradėti verslą, sėkmingai jį vystyti įvairiose pasaulio šalyse ir susikurti stabilias pajamas:

Asmeninės koučingo sesijos

Pokyčių Forumo (online) 2021 akimirkos:

Pirmieji žingsniai veikloje:

Nepameskite savo svajonių:

Keli mitai apie tinklinę rinkodarą:

Norite sužinoti daugiau?

Susisiekite su manimi ir aš atsakysiu į visus jums kylančius klausimus.

© 2021 Jolanta Urbanavičienė

Scroll to Top